Archív článkov

Zákusky

Obec Krtovce v spolupráci s firmou TOPEC Topoľčany, zabezpečí predaj zákuskov k Veľkej noci. Svoje objednávky prosím nahlásiť do nedele 26.3.2023 p. Bibiáne Petrovičovej. Zoznam produktov  s cenami je priložený.   Zákusky - zoznam Zákusky TOPEC - cenník.    
Celý článok

OZNAM o podvodoch na senioroch

Na OcÚ v Krtovciach bola doručená žiadosť OR PZ v Topoľčanoch o zverejnenie informácie v dôsledku podvodov na senioroch. Prosíme o informovanie vašich blízkych a rodinných príslušníkov. kradeze-na-senioroch-2023.
Celý článok

Oznámenie o úrovni vytriedenia odpadu

Obec Krtovce oznamuje v súlade s § 4 ods. 6 zákona č. 329/2018 o poplatkoch za uloženie odpadov,  informáciu o úrovni vytriedenia komunálneho odpadu za rok 2022. Úroveň vytriedenia odpadu r. 2022. Výpočet úrovne vytriedenia KO.
Celý článok

Bilancia za rokom 2022

Vážení občania, ponúkame Vám obhliadnuť sa za rokom 2022 v priloženom videu, ktorý Vám ukáže prácu obce počas uplynulého roka. Aj vy ste súčasťou života v Krtovciach a tvoríte lepšie miesto pre život. https://m.youtube.com/watch?v=adNpNUyfO_o    
Celý článok

ZMENA V SEPAROVANÍ ODPADU

Spoločnosť Marius Pedersen, a.s. zavádza od 1.1.2023 z m e n y  v separovaní odpadu:                                                           ...
Celý článok